13. a 14. decembra na našej škole prebiehalo školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda. Žiaci druhého stupňa sa vo svojich kategóriách popasovali s 15 úlohami počas 60 minút. Úlohy boli pre mnohých náročné, ale aj napriek tomu sa piataci ukázali v dobrom svetle. V kategórii piatakov je až 17 úspešných riešiteľov školského kola. V kategóriách P6, P7 a P8 sa nikomu nepodarilo splniť podmienku postupu do ďalšieho kola. Napriek tomu, všetkým súťažiacim blahoželáme a postupujúcim želáme veľa šťastia a úspechov v ďalšom kole!

Úspešní riešitelia v kategórii P5 - Sabol Tobias, Puszlykas Frederik, Průša Zdeněk, Maršalová Petra, Tkáč Alexander, Kozmová Lujza, Jakabová Veronika, Mlýnek Lukáš, Tokár Ernest, Takáčová Anna Mária, Toporčáková Nina, Kokindová Tamara, Daniš Miroslav, Surňák Juraj, Bruothová Lea, Šipošová Ema, Holodová Kristína.

Fotogaléria:

20171214_085108
bwd  Fotka 1/7  fwd