Že noc v škole môže byť plná prekvapení, zábavy, hier a zážitkov, to si mohli vyskúšať deti zo ŠKD 3.a 4.ročníka z piatka na sobotu 6.11. - 7.11. 2015. Úderom 19.00 hodiny si pani vychovávateľky prevzali  všetky nedočkavé a naradostené deti. Napočítali až 67 odvážlivcov! Veci si uložili  v triedach, ktoré sa na jednu noc stali ich spoločnou spálňou. Na úvod sa deťom prihovoril škriatok, ktorého domovom je naša škola. Napísal deťom krásny list a  pani vychovávateľky im ho rady prečítali.

Pred ďalšími činnosťami sa všetci posilnili koláčikmi a inými dobrotami, za ktoré patrí vďaka našim mamičkám. Deti čakalo aj prekvapenie v podobe čerstvo upečenej pizze. Nasledovala diskotéka a rôzne zábavné hry. O 22.00 hod. sme sa vybrali na lampiónový sprievod. Každé dieťa malo lampión osvetlený sviečkou a spolu vytvorili krásnu svetelnú reťaz. V parku pri škole sme sa zahrali rôzne hry so svetlom. Trošku unavené deti  sa opäť posilnili dobrotami a zábava v podobe diskotéky sa začala v plnom prúde. O polnoci na deti čakal  zaujímavý výlet  po škole ponorenej do tmy. Odvážlivcov máme veru dosť!  Pokračovala diskotéka, ktorá trvala takmer do rána. Unavené deti sa uložili do spacích vakov, iné sa ešte chvíľu venovali pokojným hrám. Dúfame, že  sa nám podarilo ukázať  školu plnú uvoľnenej atmosféry, hier, súťaží, dobrodružstiev, nezabudnuteľných zážitkov a priateľstiev.

Fotogaléria:

1.
bwd  Fotka 1/46  fwd