To, že každý z nás je iný, dokázali aj naši siedmaci svojimi prezentáciami na hodinách anglického jazyka na tému : Moja ideálna krajina. Každý z nich si z celého sveta vybral práve to, čo ho najviac zaujíma. Niekto má rád prírodu, niekto stroje a iný zase nadprirodzené bytosti. Takto vytvorili svoje fiktívne krajiny a prezentovali ich medzinárodne, a to v anglickom jazyku. Niekto má krajšie obrázky, niekto lepšiu angličtinu, ale všetky prezentácie sú naozaj zaujímavé a stoja za to, aby ste si ich pozreli.

Adelína Mehmety

Beatka Beerová

Dano Daduľák

Dominika Štefančíková

Filip Dečuk

Julka Petrášová

Kika Veselovská

Kristián Nič

Lea Zelizňáková

Lukáš Sopko

Marek Ferko

Marek Sabol

Naty Beerová

Nica Hrebíková

Kika Žuravová

Patrík Kontúr

Pavlínka Beerová

Petra Stankovičová

Patrícia Udvardyová

Petra Valenčaková

Viki Mičáková

Zuzka Jakubová